poniedziałek, 24 stycznia 2011

Nowe wnętrze dla Brytyjczyków


Jest to wnętrze z serialu "Roszpunka".

Wiem, bo oglądałam i głośno o tym na SD. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz